MOBA buildings s.r.o.

Stavajte s profesionálmi a bývajte bez starostí

Striekaná izolácia

Našim zákazníkom ponúkame možnosť, ktorou ešte výraznejšie zlepšíte nie len tepelno-izolačné vlastnosti svojho nového montovaného domu, ale aj jeho odolnosť a to pomocou jednej s najpokrokovejších izolácii na svete.

Jedná sa o plyuretánovú striekanú izoláciu, ktorá bola vyvinutá pred 50-rokmi a odvtedy sa úspešne aplikuje po celom svete. Striekané izolácie majú vynikajúce vlastnosti a tak je ich možné nazvať aj izoláciou budúcnosti.

Tento typ izolácii je jednoznačne najlepšia alternatíva izolačnej hmoty, ktorá je v súčasnosti dostupná. Aj preto si našla svoje uplatnenie nie len v stavebníctve, ale aj potravinárstve a iných odvetviach.

♦ 100% tesnosť bez únikových strát aj s odhlučením                       

♦ stále a nemenné vlastnosti počas celej životnosti                        

 zdraviu nezávadná a odolná voči plesniam, hmyzu a iným škodcom                    

Oproti konvenčným systémom nevzniknú tepelné mosty ani po rokoch užívania, nerozpadá sa, nedrobí sa a nepodlieha deformácii pod vlastnou váhou.

Vypĺňa všetky miesta bez ohľadu na veľkosť a dostupnosť. Tým vytvorí jednotný izolant domu, ktorý zefektívni vykurovanie v zimných mesiacoch a v letných si udrží prijemne chladnú klímu a to zvýši úsporu min. o 30%.

Hodnota R a tepelnoizolačné vlastnosti sa preukázateľne nemenia ani po desaťročiach užívania.

Týmto spôsobom izolovania sa Váš montovaný dom stáva dokonalým. Tento produkt prinášame našim zákazníkov s cieľom poskytovať tie najkvalitnejšie služby a maximalizovať tak vašu spokojnosť.Pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať. 

Chcete vedieť viac o nás? Potrebujete informácie? Máte záujem o spoluprácu?

Neváhajte a kontaktujte nás!